Radegastovna

Téma založil/a: 24.03.2016 | Lujza

Hezký dokončená rekonstrukce, krásný nápad nekuřácké hospody i pivnice. Venkovní posezení zůstalo, super je i okno s kebabem. Jediné co mi tam Vážně vadilo a kde je chyba. Je obsluha. Mít tak nádherný bar s pípou, dřezy a možnostmi jak načepovat dokonalé pivo, tak nečepuji jak do kelímku! Malé pivo čepuje na dvakrát ( s 5 minutový intervalem ). Plzeň podmírák a jak dokáže zhnusit kozla, to už bylo i na mě dost a to kozla moc nepiju. Už chybí jen aby ta piva slívaly. Pane majiteli změňte je! Celé Vám to tam kazí ať raději zůstanou u gastroslužby ve Verk aréně. Tam ty jejich podmíráky v kelímku nikomu tak nevadí. V pivním hospodě nemají co dělat!!

Rony Tak to běžte do Liďáku tam slívají pivo před očima zákazníka veřejně bez ostudy , a když se jich zeptáte co to jako je tak Vám odpoví , že jim to nakázal šéf a ještě obvykle , když se nabíje nová bečka tak to první pěnové pivo je odpad , ale bohužel ne v Liďáku tam to tak dlouho dolívají až z toho vznikne pivní humus a pak šup někomu kdo už má 2 promile v žíle ...... Styďte se při dnešní konkurenci ...... 25.02.2017 / 23:01:48

Rado No byl jsem tam po dlouhé době a zase tam dlouho nepůjdeme. Abych za 31kč chlastal pivo s vodou tak to teda ne.3 servirky,v hospodě 10 lidí a ony nejsou schopné ten krygl po vytažení z vody ani okapat a přímo do toho čepujou.No hnus.. 22.01.2017 / 17:57:11

Ičoi Dejte si pozor na chlapíka v černé kšiltovce ,pracuje pro ČOIku , používá mobil furt, vypadá obyčejně, kolem 50tky..udělal už dusno v Karviné a Petřvaldu... Mir piva,čisté sklo atd... 14.05.2016 / 10:56:21

Nikol Ale jak vidím,tady v Třinci umí lidé jen kritizovat. 14.04.2016 / 01:17:47

Nikol Lidé by si meli uvědomit, že pěna na pivě v radegastovně se nedá srovnat s pěnou v jiných hospodách. Za mě hodnotím kladně. Osobně jsem žádný podmírák nedostala. Stači si počkat. 13.04.2016 / 16:51:51

Kamil Na ty podmíry by si fakt měli dát pozor!! Jinak moc pěkná hospoda!!! 13.04.2016 / 14:52:23

Ruda Hospa pěkná,žaden smrad,jen teda ty podmiraky!!!!!! 10.04.2016 / 10:36:27

Petr Bohůžel také mám špatnou zkušenost se servírkami. pivo bylo načepováno pod míru a panáky taky byli pod míru, když jsme si zavolali slečnu servírku ať nám ty panáky dolije,tak nás sprostě odmítla, že nemá na nás čas. Hospoda pěkně předelaná,ale obsluha by měla být jiná....Takhle tam lidé přestanou chodit. 07.04.2016 / 22:16:04

xxx Místo vysedávání po hospodách začni dělat něco užitečného a tyhle starosti mít nebudeš. :-) 24.03.2016 / 11:52:49