Javorový je pro (nejen) zimní sporty již úplně zničený ....

Téma založil/a: 17.03.2019 | A opět Javorový

Javorový - kdysi modla zimních sportů je díky absolutní lhostejnosti pronajímatele již úplně off ! Ptáte se jak se připravovali tito "nájemci" na zimu ? Nijak !! Zasněžování měli úplně u p-dele , tak samo úpravu sjezdovek , tak samo nějaká úprava pro běžkaře jich vůbec nezajímala !! Tato sebranka žije zatím jen z horské turistiky a "padáčkařů" , ale i ti vyklidí do 3 let z velmi mnoha důvodů tento kopec . Není již tam co hledat a chatu je třeba minout minimálně 20 metrů od ní ..... I když město vynaložilo několik milionů na vodu pro zasněžování z Tyry , tento ničitel pán někde z Hlučínska nemá rád sport a i když by na tom mohl i vydělat , nechtělo se mu cokoliv dělat a připravovat na zimu . Takovým způsobem totálně a úplně zničil zimní sporty a do 3 let to budou i padáčkáři a tak zůstanou již jen turisté ... Je mnoho otazníků za jakých podmínek mu toto město dovolilo a proč právě jemu ...... Bojkotujte vše co je spojené s "pronajímatelem" .....

Vy a Ti A je to tady. Za 2 roky už si z Javorového do Oldřichovic neskočíme … Aneb skočíme díky dovolání …??? Selský rozum a priority jednotlivce jdou stranou . 07.04.2019 / 17:56:05

Hyacint Už odzvoní i těm padačkářům a toho idiota z chaty snad už vyženem !!! 20.03.2019 / 18:53:47

Domecek Já tam byl ,jel jsem hřeben i spodní chce se mi večer jak si neváží mě přírody a kde se uvítáme,do hospod s mobily 19.03.2019 / 19:07:42