Třinecké Tesco - asi nejhorší v republice

Téma založil/a: 03.07.2016 | Zákazník

Zdá se to jen mně nebo máte podobné zkušenosti? Zajdete v Tescu do oddělení ovoce a zeleniny a věčně tam buď vázne doplňování zboží, nebo to tam je všechno seschlé, výběr mizerný a večer na nějaké doplňování zboží raději zapomeňte... Pak jdete ke kase, kde je v provozu max. 1 nebo 2 kasy a vleče se to děsně. Večer kolem 20:00 už vypínají i ty samoobslužné kasy, což nechápu. No a pak vylezete ven a cítíte se jak v hororu Zombíe Land, bo se na vás hned přilepí nějací bezďasi z místního azyláku a žebrají o drobné na krabicové víno... A hlavně je to čím dál horší, jde to tu fakt od desíti k pěti. Máte podobné zkušenosti???

Ivi Ja byla ve velkyn tescu v Třinci dneska kolem pul 7 vecer a sla sem k samoobsluhovaci pokladně ted mi psalo ze spatne zbozi v taskove zone cekam na nejakou obsluhu obsluha nikde tak sem sla do rady pani se uracila prijit po 5 minutacha ze kdo tam byl a segra ze ja a ona to jako nemuzete odejit ja pak nevím om jestli nekdo odesel bez zaplaceni. Misto aby se omluvila ze tam nebyla tak me servala pred lidmi a na to ze sem tehotna ohled asi nebrala takze budu tpo resit! 15.01.2018 / 19:37:13

katka dneska jsem byla v tescu čekala jsem na salam asi 15 minut, předemnou nikdo nebyl,starši pokladni si tmk vykecavali a nic , po 15 minutach kdy se na mě podivala jsem se otočila a odešla! neskutečny přistup a ochota k lidi!! 10.11.2016 / 19:33:22

........ V Těšíně jsou taky bezdomovci u Tesca asi tak samo jako v Třinci. Akorát občas zde přijede policie a udělá nakrátko pořádek . Nevím jestli je třinecké Tesco nejhorší u nás ale těšínské se mi zdá lepší a komfortnější . Vedení je zodpovědné za celý chod hypermarketu a tam musíte začít ....... 15.09.2016 / 04:17:39

Koman Nechápu, jak může město dovolit před velkým Tescem ty bezdomovce, co otravují každého nakupujícího. Opravdu vizitka Třince. Jezdí tam spoustu lidí ze zahraničí a jediné co tady uslyší je "Kámo nemáš nějaký drobák na rohlíky?" Policie s tím nic nehodlá dělat? A jsou čím dál víc dotěrnější. PS: doporučuji proto lidem nenechávat tam stát auto s otevřeným okínkem. 29.08.2016 / 07:06:56

marmeláda Já jsem častým zákazníkem prodejny tesco a nemůžu souhlasit s výše uvedenýma komentáři. Personál mi vždy dobře a ochotně poradil a kvalita zboží je stejná jako v jiných hypermaketách. Když, se do ČR dováží pouze druhá jakost ovoce a zeleniny tak nemůžeme čekat zázraky. S čím souhlasit musím jsou opravdu ti lidé bez domova.Děs a hrůza. Jinak je na každém z nás kdo si jaký hypermarket oblíbí a bude tam chodit. 29.07.2016 / 18:12:08

Dalibor Mě by zajímalo kolik malých obchodníků v Třinci je s kvalitním zbořím a kvalitním výběrem (pokud teda nebereme specializované prodejny pouze na určitý typ zboží). Ve velkém obchoďáku máte aspoň čas si přečíst etiketu. Jasně krájené salámy, nějaké prapodivné uzeniny atd. je hnus, ale u většiny zboží kvalitu poznáte. Nekoupím přece zhnilé nektarinky jenom kvůli tomu, že jsou v akci. To je o lidech a né o obchodu. 21.07.2016 / 08:51:06

vy hnupi karlos to jim nevysvetlis, kdyby byla v tescu sleva na vlastni hovno tak si ho blbec vzdycky koupi, kolikrat to pozoruju, neco je ve sleve tak vysranci honem leti a koupi to i kdyz vi ze zbytecne , ale kurva je to zlevnene tak co. Litaji do tesca kazdy den aby jim nahodou nejaka zbytecna sleva neutekla a pindaji na netu jak to tam je spatne 15.07.2016 / 12:25:30

karlos nechapu proc nakupujete odpadky v marketech proc to podporujete přestante tam nakupovat a zvysi se kvalita a služby a hlavne vysranci co cumi jenom po akcich takovych je většina rači podporuji živnostniky co mi nabidnou kvalitu a rad si za ni připlatim a napotřebuji mit plny nakupni vozik plny sraček ale hlavě v akci sami si za to mužete tečka 15.07.2016 / 07:34:50

Alois Tesco je nejhorší řetězec v ČR a navíc nekvalitou vyniká na menších městech jako je Třinec, ale ani Albert bych do nebe nevychvaloval. Snad až Kaufland ukáže, co je to kvalita. 14.07.2016 / 20:18:31

vy hnupi agent: prosim te jaka konkurence, treba u nas v obchode kde maji vsecko co k beznemu vareni/jidlu potrebujes koupis levnejis nez v celem tescu, lidlu a jinych hypermegagiga , navic ty male obchody maji ve vetsine pripadu takove ty kvalitni osvedcene vyrobce co byvali kdysi v hypermega najdes akorat to na cem nejvic ryzuji 10.07.2016 / 20:35:18

mazdy Každý by měl posoudit,kolik potravin je v Tescu nepoživatelných.Je to jen jakási kulisa pro další prodej.A pro ty,co nemají peníze,aby nějakým způsobem přežili.V dnešní době se za největší zlo považuje PŠENICE-zakyseluje organismus a to může přispívat k rakovině a PALMOVÝ OLEJ,který je 7 krát škodlivější než běžný olej a vyskatuje se všude.V Tescu máte možnost si v klidu vybrat správné potraviny.Hlavně musíte číst jejich obsah.ZAKÁZAL BYCH DEN DOPŘEDU NAKRÁJENÉ SALÁMY,KTERÉ UŽ MAJÍ ZMĚNĚNOU BARVU.Mají tak kvalitní kráječe a krájejí den dopředu.Tím,že jejich centrála vymýšlí neustále nové regály a reklamy se zvyšují náklady na provoz a snižuje počet zaměstnanců a jejich mzdy.Výsledek pak vidíte.NENÍ DŮLEŽITÉ V ČEM NAKUPUJETE ALE CO NAKUPUJETE!!!!!!! 08.07.2016 / 09:57:22

agent Tesco nejsou jenom potraviny, ale i průmyslové zboží, audio, video, PC příslušenství, autosedačky, kočárky, oblečení, drogistika a papírenské zboží, knihy...vytváří v regiónu konkurenční prostředí aby ostatní nešroubovali ceny do nebe, zvažte i to, prosím 08.07.2016 / 07:11:09

vy hnupi tak nemusis chodit do marketu, zajdi si do obycejneho obchodu ktery tady byl odjakziva a zjistis ze tam je hodne veci kvalitnejsich a levnejsich nez treba v tom posahanem tesku 08.07.2016 / 06:39:50

Zákazník Ve starém Třinci jiný market není, bohužel... Jinak to tam je fakt na 3.14ču. Jo a taky v tom tesku je kolem těch chladících boxů neskutečný smrad. Je vidět, že tam na nějakou údržbu serou, takže tam asi smrdí plísně na výparnících od těch mražáků, které od instalace asi nikdo nikdy nevyčistil... No fůůůůj, hygienu na ně!!!! 07.07.2016 / 20:17:46

Jim co se čertíš hňupe ? prostě diskutujem, to se nesmí ? nikdo z nás netvrdí že opakovaně nakupuje v Tescu tak vychladni, jóóó ? 07.07.2016 / 20:12:36

vy hnupi nejak nechapu proc tam tedy chodite ? kdyz nekde nejsem spokojeny tak jdu prece jinde, moznosti je dost, ale ne, vul chodi tam kde je nespokojeny a pak remca na netu 07.07.2016 / 15:31:40

Fantomas Tesco je jednoznačně nejhorší market v ČR, nejenom v Třinci, personál prodejny strašný, neochota, arogance, klient je tam obtížným intruzem... 03.07.2016 / 19:39:57