MUDr. Jana Hliśnikowska

Téma založil/a: 24.04.2019 | Lujza

Chtěla bych tímto apelovat na všechny těhotné aby k této "doktorce" už nechodily a našli si doktora, který nebude tak lajdácky jako tato žena. Už jen pohled na její sestru (ta starší) mluví za vše, necitelná ježibaba, která, když ji oznámíte, že na kontrolu k vůli které vám volá už nedojdete, protože máte už dítě v inkubátoru jen chladně řekne: A kolik vážilo? a že si vás tedy škrtá.

telma jo, co je u hlupaku normalni, to ty musis moc dobre vedet, po tom co tady predvadis, tak jdi plakat ke sve nove doktorce a hotovo, Rex to napsal presne 25.05.2019 / 21:12:28

Lujza Ägnes: taky jsem doktorku měla ráda a věřila ji. Sestra tedy nikdy milá nebyla, ale zase byla trošku více všímavá než paní doktorka. Divná dvojka. Rex: až se vám stane to, že budete věřit doktorovi, že ví co dělá a pak vám v jiní 3 řeknou, že ten doktor udělal chybu a vy se pak budete bát, jestli vaše dítě přežije, tak nebudete mít tak hloupý nápad napsat nebo říct něco takového. když o tom vlastně nevíte nic. telma: ne, ale vůbec se nezajímala proč se to stalo, jen si chtěla škrtnout moje jméno z kalendáře. Hovořila jsem se sestrou svého nového doktora a nedá se přístup vůbec srovnat. A když nevíte o daném problému vůbec nic, tak bych volila jiná slova, ale to je bohužel problém mnoha Čechů, kteří si myslí, že ví vždycky všechno, ale to je u hlupáků normální - chybí jim city nebo neví kdy raději mlčet. 21.05.2019 / 05:48:32

Agnes já jsem spokojená moc. I paní sestra je milá 10.05.2019 / 21:22:06

Rex Ještě se nenarodil ten, který by vyhověl všem... 27.04.2019 / 18:13:07

telma a co ti ma rict ? ze ti posle obleceni na decko ? 27.04.2019 / 13:05:32