Relax Centrum

Téma založil/a: 06.10.2016 | Eva z Třince

Velká tragédie Relax Centrum ! Byla jsem tam s rodinou na oběd jednou v neděli. Seděli jsme a čekali snad půl hodiny než vůbec přišla číšnice, další půl hodiny než donesla pití, další půl hodiny než donesla jídelní lístek.....a tak dokola. Přitom hospoda skoro prázdná. Nikdy více bych tam nešla. Zlatá Slezská krčma, tam jsem byla vždy spokojená jak s jídlem, obsluhou, cenami atd. Ale bohužel naše chyba, chtěli jsme zkusit něco nového.

Lujza Mě tam celkem chutná a 30 minut jsem tedy nečekala na jídelní lístek nikdy. Určitě tam vaří lépe než ve Slezské, ale když někomu stačí kupovaná omáčka místo čerstvé, tak prosím. Já tam chodím jen na placky, ty mají fakt skvělé, ale kdo ví , bylo to loni v zimě. 05.12.2016 / 12:21:43

Fantomas s tou čekací dobou na obsluhu přeháníte zcela určitě, já bych se zvedl po 10 min. a čauky, copak je málo jinejch lokálů ? 16.10.2016 / 14:03:27

........ Relax byl 2 krát předražený a stavěl se z dotací !!! Nikdo nepochopí ale tzv . Třinecký zpravodaj kde sami sobě chválí všechno !!! Starostka vyznamenala svoje strážniky za to že šli normálně do práce !!! Muzzikanti - film který zaujme maxim. tak samo jako "Sráči" , tedy absolutní propadák !!!! A že Třinec je "nejpřívětivější město pro seniory" - to byl asi aprílový žert ...!!!!! 15.10.2016 / 20:57:03

kul v plote my tam byli jednou a taky bych tam uz nesel, obsluha sice problem nebyla ale to jidlo, za velke nic na taliri dat 450,- a pritom to ani chut nemelo, nemam problem dat tu cenu pokud se dobre najim ale za tohle uz nikdy, ale zas treba nekomu kdo je nauceny ze hleda pul hodiny jidlo na velkem taliri, chce zdrave nesolene jidlo se tam libit muze 06.10.2016 / 13:52:04