ZAVŘIT

Dnes je 2. prosinec 2020, svátek má Blanka

čtení "hutníka" k retardaci ...

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • A dost ! před 10 měsíci
  Nevím , ale co jsem si přečetl po roce opět třinecký Hutník tak mi bylo zle . Asi nejzajímavější a jediné pravdivé informace jsou na straně "vzpomínáme , blahopřejeme atd …" , jinak to je zaplacené chlubení a žvásty , které přece nemůžou zajímat snad vůbec nikoho , možná kromě lehce IQ podprůměrných lidí …. Informace a reportáže to je neštěstí až stupidita a to co napsali k mistr.světa v hokeji je neuvěřitelné ! Jenom fotky , ale žádná kritika ani nic podobného z nejhoršího města co kde MS bylo , nic ! Ani omluva za absolutní nezvládnutí organizace , prostě nic !! Chápeme , že to vydávají lidé přímo pod vlivem své výplaty k majitelům , ale takový Glos Ludu byl podle tohoto týdeníku taková super gazetta !! Nekupujte to , jestli chcete mít zdravý rozum a svůj selský úsudek .
 • čtenář před 10 měsíci
  Máš pravdu...z celého hutníku je nejzajímavější pouze sekce facebook ("vzpomínáme")
 • MS před 10 měsíci
  Nemohu souhlasit, spousta zaměstnanců si tam rádo přečte zprávy ze skupiny TŽ-MS konečně relevantní shodnocení roku a plánů na další rok. Je potřeba Hutník číst a společně poctivě budovat značku která nám dává práci :) Dozvíme se tam to o čem se tady jen spekuluje. Tam je to aspoň napsáno pravdivě, co nás čeká v novém roce a nemine.
 • Fofo před 10 měsíci
  MS- Goebbels byl proti Tobě jen obyčejný kecka.
 • MS pro fofo před 10 měsíci
  Nono, jen poctivou prací a dobrými výkony můžeš změnit svůj plat a ohodnocení. Ne psaním ve foru.
 • Skutek utek??? před 10 měsíci
  Kolik ušetříme tolik dáme do mezd. Letošní výrok generála. Co vymyslel, slyšel někdo něco? Nebo něco taky nehraje...
 • Pro "MS" před 10 měsíci
  Tady na tobě je jasný případ - čteš ho pravidelně a tak tě to mocně poznamenalo … Tak dopadnou všichni - "čtenáři" tohoto jednostranně psaného týdeníku . A jak zde psal "čtenář" , tak jen jedna rubrika je pravdivá a tu píšou obyčejní lidé , jinak je to všechno jedna paní povídala a sračka okolo .
 • Vegas před 10 měsíci
  Já si třeba rád přečtu o tom, že v Dolní Lomné začali stavět chodník, že se Palkovská zúčastnila té a té akce. Rád se podívám na reportáž z akce, která proběhla. V Praze mi tyhle věci chybí.
 • MS bude asi redaktór před 9 měsíci
  ....že tomu co jste napsal sám nevěříte?
 • MS bude asi redaktór před 9 měsíci
  Omlouvám se!Přečetl jsem si příspěvek ještě jednou a pochopil jsem!Sám bych to nenapsal lépe!Ano-budovatelskými činy k světlým zítřkům!Lidé bděte napsal by Julius Fučík!S evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak!Zalijeme chřtány imperialistických štváčů naší mírovou ocelí....no některé štočky budou jistě ve skladu v krabicích?Co kdyby!Zvláště reportáže z poklepávání základních kamenů, případně z instalací ptačích bude čelními představiteli regionu a fabriky přímo hltám!Hezké bylo i zprovoznění cyklotoweru!Kola z této akce zdobí věž asi dodnes...škoda jen že nepamatovali na pana "Kaztupitele", mohl tam svůj vozík odkládat při svých častých cestách vlakem!No krásných a pravdivých reportáží je tam hromada!Kam se hrabe Blesk!

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím