ZAVŘIT

Dnes je 27. únor 2021, svátek má Alexandr

Filip Kajfosz - copak ho nikdo nezná?

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Dája před 1 rokem
  Ahoj všichni, co tu chodíte. Před týdnem jsem tu založila diskusi o hledaném Filipu Kajfoszovi. příspěvek jsem přidala sama, NIKDO se mi neozval. Copak ho nikdo opravdu nezná? Prosím cinkněte mi, je to pro jeho dobro. Děkuji předem. Připomínám, že kdo mě k němu jakýmkoliv způsobem dovede, nemine ho odměna. Díky předem. Dája
 • A proč před 1 rokem
  A co ti je potom ?? Nechápu co tady tím chtěl "básník" říct … Jestli něco provedl tak to se musíš obrátit jinde a ne tady . Nikdo ti nic tady neřekne a taky proč by to měl dělat že ….
 • Vegas před 1 rokem
  Proč ho hledáš? Třeba nechce, abys jej našla....
 • Linzy před 1 rokem
  Možná právě proto se ti nechce ozvat.muze si myslet že to je jen zaminka
 • Dája před 1 rokem
  No právě to jsem vysvětlovala v příspěvku před týdnem. Končí mu nájem garáže - zítra a potřebuji zjistit, jestli má ještě zájem, aby mne kontaktoval. Platil řádně. Tak jsem chtěla požádat o spolupráci, když bydlím ve Zlíně, aby ho někdo informoval, když už mi nesdělíte číslo, kontakt na mne je v předchozím příspěvku (před týdnem). jeho staré číslo není funkční.
 • Problem před 1 rokem
  to je tvůj problém
 • Dája před 1 rokem
  Mohl by mi prosím někdo, místo nic neřešícího příspěvku, pomoci třeba tím, že mu dá vědět, že ho sháním a sdělit zde, že ho kontaktoval? Když už mi nesdělí současné číslo na něj? Nebo tu nemá žádné kámoše? To se po letech v Třinci vztahy tolik zhoršily?
 • Vegas před 1 rokem
  Tak pokud bude dál posílat peníze, nájem z jeho strany pořád platí, ne? :D Já v Třinci už také nežiji, nicméně bych si na tvém místě, nebo spíše na místě otce, uložil kontakt na nájemníka do telefonu, když už mu něco pronajímám. Anebo mu na vrata garáže přilepte vzkaz.
 • Dája před 1 rokem
  Díky, Vegas. Učet v bance jsme v únoru rušili pro zbytečné měsíční poplatky, sjednotili peníze do jedné, naši už sami nechodí. :-( Pan Kajfosz byl údajně bankou vyrozuměn, na naše přání. Platil na půl roku předem. Nenapadlo mne, že si mezi tím změní číslo původního telefonu.Na garáži vzkaz 2x byl, vždy zmizel, tak bratránka napadlo, že to tam napíše fixem. Nelze přejlédnout, déšť nesmyje. Doufám, že nebudou přibývat nejapné vzkazy. Copak ho fakt nikdo, kdo tu chodí nezná, nebo se nemůže poptat? Nemůže mu dát vědět? Prý se u garáže dýl neobjevil, sdělil majitel garáže poblíž... :-(
 • Vegas před 1 rokem
  Vzhledem k tomu, že tady chodí asi tak 20 lidí a město má 35 tisíc obyvatel, pochybuji o tom, že tady někdo toho člověka zná.

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím