ZAVŘIT

Dnes je 27. únor 2021, svátek má Alexandr

Hledám človíčka, pomozte

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Dája před 1 rokem
  Otec pronajal od 1.7.2018 garáž v Třinci 6, za železniční tratí, ale ztratil smllouvu. Nájem končí 30.6. a my nevíme jak zkontaktovat podnájemce, abychom se optali, má-li zájem si garáž pronajmout na další rok. Jedná se o Filipa Kajfosze, asi 30 let, blond, tetování. Na poště nám nechtějí sdělit adresu, obdobně na obecním úřadu. Pomozte prosím sdělením adresy nebo telefonu, který dotyčný zvedá. Moc děkuji.
 • Dája před 1 rokem
  Omlouvám se, zapomněla jsem uvést kontakt na sebe: +420 604781914. Děkuji za každou stopu předem. Odměna prvního, díky němuž se kontakt zrealizuje, nemine.
 • A tady před 1 rokem
  A tady taky nikdo nic nesdělí . Je to jenom váš interní problém a tady vám s tím nikdo nepomůže a ani nemůže.
 • Dája před 1 rokem
  Pro a tady: A já zase věřím, že právě díky tomuto zveřejnění se dostane info k tomu pravému. A o to tady jde, ne? Kdyby Filip tušil, že ho naháním, ve svém zájmu se ozve sám. Protože příští týden jedeme do Třince a do garáže se dostanu ať už s ním nebo bez něj...
 • No a co před 1 rokem
  Je mi u prdele vaše garáž . vem si ji do Zlína a hlavně za sebou dobře zavři !
 • Dája před 1 rokem
  Pro příspěvek od "no a co" Když nemáte k příspěvku žádné info napomáhající se dopátrat po podnájeci, proč tady marníte energií? Já tady hledám člověka, který bude mít poté, co odvrtám zámek a vyměním fabku problém, chtěla jsem se tomuto vyhnout. Kdo by Filipa Kajfosze znal a sdělil mi kontakt na kterém se s ním dá spojit nebo mu poslat SMS, čeká ho odměna, jak uvedeno.

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím