ZAVŘIT

Dnes je 2. prosinec 2020, svátek má Blanka

Třinec - staré město

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Echograf před 10 měsíci
  Zdravím, jaký máte názor na lokalitu starého města v okolí aut. stan? Přijde mi to tam odporné, Třinec jako statutarní město a tam není ani chodník opravený, všechno špinavé, zašlé, hnus, bez koncepce, každý ani někde na ukrajině, stydno mi je když přijede návštěva
 • Třinec před 10 měsíci
  To máte naprostou pravdu . Všude špína , smrad , přímo ohavné ! Cizí návštěvníci když jen projíždějí lokalitou kolem "hlavního nádraží" a autobus. stanoviště si musí připadat jako v Rumunsku , ale naše obec s tím nedělá absolutně nic ! Hlavně , že tady se valí do srandy hokeje miliardy ! Třinec - město špíny a werku … I ty hory kolem už likvidují bezdůvodně , stačí se podívat na Javorový jak ho nahoře zničil nájemce a od spodu těží a ničí lesy !! Na Ostrém už taky těží lesy … Za chvíli budeme se dívat na " lysé pahorkatiny - bez stromů ! Celé město se likviduje zevnitř a sebedestrukce zničí a vyžene i zdejší obyvatele pryč . Už jen ta "cyklostezka" kolem železáren je absolutně nenormální a někdo si musel dobře přilepšit … Dotace , to je největší zlo co existuje !
 • Fans před 10 měsíci
  Buďme vděční za ten hokej , nebýt extraliga v Třinci tak už tady není vážně nic!!!! O - O - Oceláři
 • Hele bla bla před 10 měsíci
  Mít parlamentní plat a obědy za 57 kč beru!!!
 • :-/ před 10 měsíci
  Co by jste chtěli, když vedení města skáče jak werkovi majitele pískají. Tam je zakopaný pes, nikde jinde. Ale tak hlavní je, že už nemáme městský úřad ale statutární, to je pro občany tohoto města nejdůležitější.
 • Karlos před 10 měsíci
  Stačilo co napsal Šved nudné město nic tady není
 • Starka před 10 měsíci
  Přitom by stačilo tam udělat chodníky třeba ve žluté barvě jako jde promenáda směr Slovan, hned by to prokouklo :)
 • Vegas před 10 měsíci
  Na Staré město je v současnosti smutný pohled. Spousta prázdných komerčních prostor kolem autobusového stanoviště a blízkých ulicích. Úpadek začal poté, co bylo postaveno Tesco s přilehlým obchodním centrem, Kaufland (a možná i vlaková zastávka v Centru) to dovršil. Třešničkou na dortu bylo sestěhování nepřizpůsobivých a sociálně slabých do městských bytů. Mimo několika denních špiček poloprázdno, po čtvrté hodině mrtvo. Velká budova Gvuzdu prázdná... Vzpomínám si, když byla plná obchodů a služeb. Dnes byste tam mohli hrát na schovávanou. "Cukrárna" v čekárně na stanovišti... vidíte tam jen individua s pivem a rumem na stole. Jediným světlým místem je dortíkárna s opravdu skvělými dortíky, v porovnání s ostatními částmi oblasti působí jako z jiného světa, snad tam vydrží co nejdéle. A jak tohle vyřešit? Snad jen, až tam zase začnou bydlet normální lidi, povznese se i Staré město jako celek.

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím