ZAVŘIT

Dnes je 27. únor 2021, svátek má Alexandr

Třinec v TOP 20 nejšpinavějších měst v Evropě !!

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Evropa před 1 rokem
  Dle nejnovějšího průzkumu se z České republiky umístilo 16 měst v TOP 50 nejšpinavějších a nejznečištěnějších měst v Evropě !! Hůře dopadlo už jenom Polsko … Smutný grant města a nikdo s tím nechce dělat nic … Třinec i Český Těšín spolu s Dolní Lutyní na Ostravsku , taková vizitka a reklama určitě nejen že nepotěší , ale ukazuje Evropě - "jak je to špatně" a nikdo to neřeší ani se nesnaží tento primát řešit . Žádný hokej ( i ten dle nejnovějšího žebříčku , patří Třinci až třetí místo v ČR za Plzní a Brnem ..) ani nic jiného neproslavilo město tak , jak toto ….Je třeba si toto uvědomit a třeba volit lidi kteří by opravdu s tím chtěli něco udělat a nejenom "mělo by se apod..a přitom nic . ".
 • Evropa před 1 rokem
  V ČR je neznečištěnější a nejhorší vzduch má Dolní Lutyně na druhém místě je Ostrava a třetí Těšín . Třinci patří šestá příčka , těsně za Karvinou … V jiném průzkumu patří Třinci umístění v TOP 30 , ale ono to je jedno zda 20 nebo 25 -tý v Evropě … Je třeba něco s tím dělat ! Je jen zajímavé že v ČR je prvních deset míst ze SM kraje ….Praha na náš region úplně se-e a má nás za debily , to vám můžu klidně říct protože tam pracovně každý měsíc musím jezdit …. Měli by jsme být více slyšet celý náš region aby jsme ty Pražáky upozornili , že už toho máme dost !!
 • OVar před 1 rokem
  Chtělo by udávat ty h-ovada co topí olejem a plasty. Udělejte něco pro sebe, svoje děti a okolí. Věřím, že ve vašem okolí je takových spoustu.
 • Ostravsko a Třinecko nejznečištěnější oblast v Evropě před 1 rokem
  Proč obec nedělá nic pro zlepšení už tak katastrofálního životního prostředí u nás ?? Nejen udávat ty co topí olejem a plastem , ale taky trošku více přitlačit na Werk a jeho manažery , protože vizitka nejšpinavější města v Evropě je taky vizitka celého obecního úřadu . Kamarádit se můžou , ale životní prostředí je to nejdůležitější přece !
 • Rok před 1 rokem
  Když bydlíš v Bystřici a soused za plotem láduje do pece kdeco a dými ti to na barák, tak je to 100x horší než 10 km vzdálený komin aglomerace.

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím