ZAVŘIT

Dnes je 27. únor 2021, svátek má Alexandr

Trinecke Železárny se připravují na přijetí nových zaměstnanců z Ukrajiny. Kteří mají se mají pracovně, znalostne i jazykově vyrovnat současným zaměstnancům.

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • PORTOS před 1 rokem
  Třinecke Železárny čekají na nové pracovníky z Ukrajiny
 • A bude hůř před 1 rokem
  Počty se liší , neoficiálně mezi 250 až 400 pracujících Ukrajinců … Když se podíváme kolik tady pracuje již Poláků a Slováků , tak "většina" zatím zůstane nás …. Nepůjdou jen do TŽ , ale i do dalších firem v okolí … A kdo je vinen za toto svinstvo ??? Vláda schválila zatím "jen" 60 tisíc tento rok a příští rok ???!!! Takový ještě "žijící" Walmark má propustit skoro všechny Češky pracující v dělnických profesích ….
 • Jiří před 1 rokem
  Proč jako svinstvo?
 • Rodo před 1 rokem
  O to nic ale co ti Indové či co to jsou zač kteří čím dál tím víc chodívají okolo koksovny někdy jich jde celá tlupa a představa že jím jde naproti vstříc pěkná ženská co když jím rupne v kulích? Člověk aby se bál o svojí babu nebo dceru asi se bude třeba dotázat madam Palkowské jak chce zjistit bezpečnost ve městě hlavně okolo koksovny to tu byl čert dlužen ty ubytovny na kanadě babu bez pepřáku a teleskopu ven nepustím hlavně že jsou zaměstnanci to je kurva důležité
 • Las před 1 rokem
  Werk bere vše co je hlavně levné a je jedno kdo nebo co to je . Ukrajinec , Polák nebo Ind je fakt jedno , když to vyjde velmi levně a není to kmenový zaměstnanec ! Celá tato politika je špatně pro naší republiku , hlavně že Werk vydělává pro pár jedinců obrovské peníze a hokejisti budou vyhrávat !!
 • Tak jak před 1 rokem
  cemu se divite kdyz vietnamci ve verku toho za tri dny udelaji vic nez mistni elita za dnu deset
 • Logika před 1 rokem
  Aha, tak proto se s předstihem instalují kamery!!!

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím