ZAVŘIT

Dnes je 21. leden 2021, svátek má Běla

Všechny nemovitosti budou zlevňovat a to výrazně

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Reality před 9 měsíci
  Tato doba "koronaviru" a ekonomického propadu přinese i o něco příznivější zprávy , jako např. výrazné zlevnění nemovitostí a to napříč … Očekává se , že všechny nemovitosti budou muset jít dolů s cenou minimálně o 15 až 30% dolů a taky nájmy , které jsou taky vyšponované by měly o něco klesnout . Díky ekonomické recese inflace může krátce přejít v deflaci a prakticky dnes uzavřené obchody budou chtít v co nejkratší době vyprodat sklad za nižší ceny aby mohli nakoupit nové zboží . Lidé budou více šetřit a méně nakupovat vše kromě potravin a drogérie . Kdo teď žije z toho všeho na úkor nás všech jsou farmaceutické firmy a jejich lékárny kde stoply prodeje i o 900% !!! Tato zlá a nevšední doba změní celý svět a EU dostává velkou ránu pod pás … Můžeme být ale rádi , že žijeme u nás , kde vláda v rámci možnosti se snaží vše zvládnout .
 • Praha před 9 měsíci
  V Praze už propad cen nemovitostí začal a taky nájmy v některých částech Prahy výrazně klesají . Podle ekonomů byly ceny nemovitostí a taky nájmy byly přitáhnuté "za vlasy" a neodpovídali realitě . Bohužel , nebo naštěstí ceny určuje trh … Uvidíme co provede ČNB s úrokovými sazbami dále ...
 • Bafuň před 9 měsíci
  a?
 • Info před 9 měsíci
  Naše komunisticko estébacká vláda to zvládá výborně ostatně jako prozatím všecko ve všech resortech,otevři oči po burešovi zbyde spálená země bohužel pro nás všechny.
 • Realista před 9 měsíci
  Že slevni reality je totalni hovadina.to muže napsat jen zastupce realitek
 • Secret agent před 9 měsíci
  ...v potoce poteče pivo a na stromě budou jitrnice růst. dobrou noc.
 • Byty před 9 měsíci
  Máme v planu tento rok zdražit o 4%
 • Realita realitek před 9 měsíci
  Nájmy nepůjdou nahoru , ale mírně dolů , nemovitosti už vrchol dosáhli a budou klesat a někde i výrazně . Byt 2+1 by neměl stát více jak 1 mil. tady na Třinecku.
 • Petan před 9 měsíci
  V Praze byty klesnou o tom žádná. Majitele co měli kšeft zkrz Airbnb budou prodavat, než se vrati turiste ve stejnych počtech jako předtím bude chvili trvat a držet prázdny byt se nemusí vyplatit. V Třinci kratkodobé pronajmy nefrčí a mimo to je volnych bytu na pronajem od cpi dostatek. Ceny by jinak byvaly např. za 2+1 mnohem vyšší od 1.5 mil nahoru. Mirny propad cen ale bude asi všude v republice za předpokladu, že se situace srovna do podzimu nebo do konce roku.
 • Agent KGB před 9 měsíci
  píčo

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím