vymahači z Přerova aneb exekutorské hyeny kradou nevinným

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Alternativa před 11 měsíci
  "Slavný" exekut. úřad Přerov má před sebou maximálně 2 roky existence a proto se opět uchyluje k okrádání tzv. třetích osob . Vrána nebo Jícha to je jedno , kolos na okrádání lidí zaměstnává na 190 "zaměstnanců" a jeho obrat roční jsou 2 miliardy !!! Protože je podáno již přes 50 trestních oznámení na tento ústav a další se hrnou , kárné žaloby aj. , tak ti jejich vykonavatelé ( vymahači ) při mobiliárních exekucích doslova řádí jak ti největší zloději a berou vše a všem !!! Když je dobrovolně pustíte domů tak budte si jisti , že i když ten "dotyčný" povinný tam nebydlí tak vám vše oblepí a něco rovnou odvezou !
 • Český Těšín 1 před 11 měsíci
  Určitě je nikdy za žádných okolností nevpustit do bytu !! Oni se bojí už Policie , když vyšlo nové nařízení tzv. desatero pro mobiliární exekuce asi před měsícem a přímo to schválil pan Hamáček . Je třeba být jen informovaný a ta doba co byla pro ně už opravdu není ! Jen je třeba se nebát těch pochybných vykonavatelů , kteří sami mají vícečetné exekuce a mnozí z nich jsou i závislí na čemkoliv . Když je vpustíte sami dobrovolně , tak máte problém a velký !
 • Nesmysl před 11 měsíci
  Tohle je úplný nesmysl. Exekutor vždy chodí v doprovodu policie. Jinak by je do bytu pustil jen hotový idiot.
 • Deset přikázání před 11 měsíci
  Policie už má naštěstí příkaz od policejního prezidenta chránit lidi před zlodějemi jako jsou vykonavatelé nejen z Přerova !! Desatero pro mobiliární exekuce pro Policii je už oficiálně naštěstí v platnosti a to hlavně díky Č.A.P (ČESKÁ ASOCIACE POVINNÝCH) !!
 • 300Kč zdarma před 10 měsíci
  Twisto nabízí 300Kč zdarma za registraci online. Kdo by chtěl tak se může registrovat. Registrace zabere jen chvíli a peníze vám připíšou do cca hodiny a můžete je ihned použít :). Vše je zdarma a bez závazků. https://www.twisto.cz/registrace/?promo=300KCZFREE

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.