ZAVŘIT

Dnes je 2. prosinec 2020, svátek má Blanka

Zdravotní sestra nebo lidská hyena

Sdílet téma: Kategorie:Aktuální témata
 • Mystery před 10 měsíci
  Za Nezávislé kandidovalo spousta lékařů a také nejedna zdravotní sestra. Jedna z nich je z Terasy, pod Burianem, velice spřízněná s rodinou Pechů. Vyhlížela si seniory se závažnou diagnózou a půjčovala si peníze, aby je nemusela vrátit. S pacienty to prý umí. V ambulanci vypisovala svým soukmenovcům recepty a vyšetření, pak placené služby jako prodloužený řidičák či pod. nevykazovala v PC a platbu si ponechávala. Údajně pracuje na Podlesí. Na MěÚ je pečená vařená. Mají už asi x auto. Chtěl bych požádat, kdo můžete, nenechte ji zajít ještě dál a snažte se vyvalit takovou zdrav. sestru a tu nepracující čórující verbež z města, ať nemají vůbec šanci podvodů.
 • Gugl před 10 měsíci
  Coto?
 • Employee před 9 měsíci
  to nic, ale dobrze dupie
 • Mystery před 9 měsíci
  Osobní zkušenosti!
 • Secret agent před 9 měsíci
  milej zlatej...pokud máš podezření (nebo rovnou důkazy) o trestné činnosti jmenované je tvou občanskou povinnosti oznámit toto úřadům činným v trestním řízení (policie, soud..) jinak jsi spolupachatel a spoluvina, paňatno, osle ?!

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím