Dnes je 16. květen 2021, svátek má Přemysl
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod Diskuze
TOP diskuze
Třinečan dne 03. 04. 2020
Číst více
Třinečan dne 03. 04. 2020
Číst více
Jen tak z nudy dne 03. 04. 2020
Číst více
Corona dne 03. 04. 2020
Číst více
Rouškomat dne 03. 04. 2020
Číst více
Q dne 03. 04. 2020
Číst více
4t7 dne 03. 04. 2020
Číst více
Karel dne 03. 04. 2020
Číst více
229 9697 0426 dne 03. 04. 2020
Číst více
Lenka dne 03. 04. 2020
Číst více
bezpečnost chodců
Hugo před 2 roky
Často chodím od Kauflandu na Terasu a mockrát potkávám kola na chodníku. Mají tam co děla? Nejedná se o malé děti, ale dospělé lidi a kolikrát i "závodníky". Je tam obyčejný chodník pro chodce a ne pro cyklisty. Co dělá městská policie v Třinci?
Konik před 2 roky
Cyklisty MěP už to dávno nezvládá ! Všude jezdí na kolech po chodnících i přechodech ! A na Jižní bráně zákaz odbočení vlevo ze směru centra ignorují všichni cyklisté zaměstnání v TŽ !
Fofo před 2 roky
No, hlavně, že ti v autách ty cyklisty respektují. Nedání přednosti a stání na cyklopruhu zažívám denně. Kdo jsi bez viny, hď kamenem. Všude jinde je zvykem budovat cyklostezky mimo frekventované tahy, případně na širokém chodníku se vyznačí polovina pro cyklisty a druhá pro chodce. Jen tady se namalují lajny po nejfrekventovanějším tahu městem s kanálama uprostřed. Přitom vedle vede chodník jak pro prvomájový průvod (věžák-slovan).
Velbloud před 2 roky
cyklisti to je extra smetanka, ti idioti ani nejsou schopni pochopit ze dokud kolo nevede tak nema na prechodu pro chodce co delat a vzdycky cumi jak pero z gauce kdyz zastavim par cm od nej, na prechodu pro chodce poustim max chodce, no a verkovi na kolech to uz je kapitola sama pro sebe, tam uz fakt jedine nejaky slzny plyn do ostrikovacu auta
Cyklista před 2 roky
Cyklo provoz hlavně nezvládá vedení města. Nedovedu si totiž moc dobře představit jak se cyklisté bezpečně dostanou na" oslavovanou" cyklo stezku kolem nádraží do Konské, pokud neudělají bezpečný průjezd po chodníku pod nadjezdem ČD.
Autocyklista před 2 roky
Jak to tady čtu tak je mi smutno,když velbloud a jemu podobní si léči svoje nízké ego na cyklistech.Často takové řidiče potkávám na cestách se svoji malou dcerkou nedoržují bezpečný natožpak přirozený odstup,nechápou že na cestu mají stejný nárok cyklisté jako automobilisté...A hlavně nechápou kdyby cyklisté nechali kola doma tak je aut ve špičce o třetinu více a to by velbloud se svým nízkým sebevědomím teprve nadával..typuju tě na jedničkového superba ti jsou dle mých zkušeností suveréně nejnebezpečnější.
Velbloud před 2 roky
autocyklista pokud jedes po ceste, treba i s deckem, nemam s tim problem, pockam, objedu o nic nejde, problem mam s idiotama na kolech kteri jezdi dva vedle sebe protoze si mysli ze jim patri cesta anebo s takovyma co si mysli ze na prechodu pro chodce ma cyklista nejakou prednost- NEMA ani nejmensi, a mrdku od skodovky fakt nemam
Bábinka před 2 roky
Jsem babička 3letého vnuka a mnohokrát jsme s ním byli třeba v parku (u Jablunkovské ul.). Domnívala jsem se asi "naivně", že je to park, kde ho můžu bezpečně vypustit běhat a hrát si, ale ouha, ono to je "cyklostezka". To určitě ani naši radní nevěděli. Asi se jim to tají.
Fofo před 2 roky
Až Váš vnuk začne jezdit na kole, tak ho určitě vypustíte na cykloztezku. Za to, že se z parku stala cyklostezka můžet poděkovat na radnici.Na té zkutečné jezdí jen sebevrazi. Buď vás za jízdy vyfackají haluze z okrasných keřů, nebo si rozbijete nos na kanálech, které jsou přesně uprostřed cykloztezky. Přitom stačilo vyhradit cyklistům jednu polovinu chodníku v přilehlém parku, jak to funguje v jiných městech běžně. To by ovšem projektant nesměl rozesrát lavičky na obě strany.
EP před 2 roky
Prosím Vás, kde je park u Jablunkovské ulice?
Přidejte váš názor
Váš komentář

Pro zapojení do diskuze se přihlaste nebo zaregistrujte.

Koupit reklamu Reklama  •