ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 31. červenec 2021, svátek má Ignác

Dřepy a kliky od úsvitu do soumraku

Kvůli vládním nařízením se fitness centra už potřetí za sebou musela uzavřít. Proto se posilovny FitFactory a BoMa rozhodly zorganizovat akci, kde si můžete soukromě zacvičit venku a podpořit tím dobrou věc. Obě posilovny jsou totiž na hranici přežití.

Akce se bude konat 27.12.2020 od 9:00 do 15:00 na Workoutové hřiště za halou Stars v Třinci. Na akci vás čekají dřepy a kliky. Více zkušení mohou za 15 min předvést, jak na tom jsou s fyzičkou, nováčkům trenéři poradí jak na to, zkontrolují techniku a vybaví radami. Trenéři také pomohou překonat strach ze cvičení. Ve své praxi potkávají spousty lidí, kterým vlastní sebevědomí brání v pohybu. Umí rovněž poradit, jak se začít mít rád a nebát se vlastního těla a hlavy. Jsou připravení také nastavit správnou výživu nebo představit základy otužování.

Každý aktivní účastník dostane volný vstup na seminář, který pořadatelé uspořádají, až to situace dovolí.

Vstupné je na akci dobrovolné. Všechny peníze, které se během cvičení vyberou, budou použity na provoz FitFactory a studia BoMa.

Během cvičení se budou dodržovat všechna vládní opatření, která budou v momentální situaci v platnosti.

 

Foto zdroj: Pixabay, Facebook

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím