Dnes je 13. květen 2021, svátek má Servác
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Domů Bunkr, o.p.s. Přidat firmu
Bunkr, o.p.s.
Jablunkovská 110 Třinec 73961

Děti a mladí lidé nám nejsou lhostejní...Bunkr označuje opevněnou stavbu, která je stavěna s odhodláním a tam, kde je potřeba. Lidem uvnitř dává zázemí a ochranu před útoky zvenčí. I my profesionálně budujeme bezpečná místa, kde hlavně mladí lidé nachází útočiště, pomoc, odpovědi.
Naše nestátní nezisková organizace byla založena v roce 2003. Naši hlavní odbornou činnost zaměřujeme na děti a mladé lidi a také jejich rodiny. Speciálně na ty, kteří čelí nesnadným sociálním situacím. Soustředíme se na prevenci rizikového chování, vidíme větší efekt v řešení příčin než následků. Považujeme také za důležité upozorňovat na jevy, které jsou ignorovány nebo tiše tolerovány společností.
Aktuálně provozujeme nízkoprahové (tedy snadno dostupné) kluby pro děti a mladé lidi v Třinci, Bohumíně a Novém Jičíně. V ulicích Třince můžete potkat také naše terénní pracovníky z programu Streetwork v 3nci, jak se věnují dětem a mladým lidem. V Třinci naši činnost soustředíme také na pomoc a podporu pěstounským rodinám prostřednictvím programu Služby pěstounům a věnujeme se také komunitní práci v Komunitním centru Borek. Mezi naše další projekty patří také Hudební zkušebna Bunkryt nebo Studentský tým a další.
 

Kontaktní údaje
Adresa: Jablunkovská 110 Třinec 73961
Telefon: 731444370
E-mail: info@bunkr.cz
Koupit reklamu Reklama  •