Dnes je 16. květen 2021, svátek má Přemysl
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Fragile
Redakce Třinec.cz - 18. 09. 2015    504    0 Líbil se vám tento článek? 0

Úspěšná vokální skupina ze Slovenska, která v Třinci vystupovala již dvakrát, v současnosti spolupracuje s Richardem Müllerem na jeho československém turné.

Specifickým rysem je interpretace známých světových hitů napříč žánry v originálním aranžmá a bez hudebního doprovodu. 20. října v 18.00 hodin Dvojnásobní držitelé slovenské divácké ceny OTO v kategorii Hudební skupina, společně s Richardem Müllerem čtyřnásobní majitelé platiny za album Hlasy a Hlasy 2, oceněni Krišťálovým krídlom za Album roku, to je vokální skupina Fragile, která se letos chystá na své CZ Tour 2015.

Fragile se věnují interpretaci známých světových rock-pop hitů v působivých a originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů. Vše je tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním provedení.
Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora. Repertoár koncertu skupiny Fragile tvoří písně domácích i světových interpretů jako: Leonard Cohen, Sting, Queen, The Real Group, The Flying Pickets, Lorde, John Lennon, Jason Mraz, Pharell Williams, Karel Gott, Richard Müller a dalších. Proto svým vystoupením zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní hudby.Vokální skupina patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce.
I proto reprezentovali Slovenskou republiku na výstavě Expo 2008 v Zaragoze, či účinkovali jako předkapela Suzanne Vega a Take 6 – desetinásobný držitel prestižního ocenění Grammy. Vystoupili také na několika koncertech Karla Gotta. Zpívali i s Helenou Vondráčkovou.

Skupinu tvoří populární osobnosti, známé z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show pod vedením producenta a dirigenta Braňa Kostky: Soňa Norisová – soprano, Jana Golis – soprano, Helena Krajčiová – alto, Svetlana Rymarenko – alto, Slavo Košecký – tenor, Vilo Csontos – tenor, Kamil Mikulčík – bass. Alternanti skupiny: Jana Boltižiar – soprano, Kamila Apetauer – soprano, Peter Lacho – tenor, Martin Madej – tenor, Jozef Hečko - basVstupné: 200, 300 Kč
Délka koncertu: 130 minut s přestávkou
Rezervujte si svá místa včas!ZDE!

Na představení choďte, prosím, včas.

POKLADNA
pondělí - čtvrtek: 9.00 - 17.00 hodin
pátek: 9.00 - 13.00 hodin
a jednu hodinu před začátkem akce

Telefon: 558 387 112
E-mail: predprodej@trisia.cz

Více informací na www.trisia.cz.
Přidejte se k nám na facebooku! Společnost TRISIA, a.s., vám přeje příjemné kulturní zážitky.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •