ZAVŘIT

Dnes je 22. leden 2021, svátek má Slavomír

HC Oceláři Třinec pořádá akci "Tvoje místo prázdné nezůstane"

Díky menšímu rozvolnění koronavirových opatření se mohou znovu konat sportovní soutěže na profesionální úrovni. Má to však jeden háček. Na tribuny mají diváci stále vstup zakázán. Oceláři si ale s tímto háčkem poradili po svém. 

 

Oceláři chtějí svým fanouškům přinést zážitek ze zápasu, na který se nemohou dostavit. Proto mohou fanoušci posadit na tribunu svého plyšáka, který bude sedět na místě celý zápas. Každý majitel plyšáka poté dostane certifikát o účasti na daném utkání. Až to situace a vláda dovolí, a fanoušci se budou moct vrátit na tribuny a začít znovu z plných plic fandit, Oceláři sesbírané plyšáky darují na charitativní účely. 

 

Plyšáky je možné donést do WERK ARÉNY od středy 4.listopadu na místo, kde se nachází recepce. Na stejném místě v první vlně koronaviru sbírali Oceláři také roušky. Popřípadě mohou fanoušci poslat své plyšové fandy poštou na adresu  Frýdecká 850, 739 61 Třinec. Platí pravidlo, že čím je plyšák větší, tím pohodlnější bude mít sezení. 

 

Upozornění: Plyšáka je nutné vybavit informacemi o majiteli, tedy jméno, příjmení a kontakt telefon nebo email.

 
Foto zdroj: https://www.hcocelari.cz/index.asp?cover=nezobrazit
                  https://www.musicdata.cz/reference/werk-arena-trinec/

 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím