Kino Kosmos - Třinec

Program, městského kina Kosmos Třinec, příspěvková organizace


JUMANJI: DALŠÍ LEVEL

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL

22.01.2020 17:30

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Informace
Vstupné: 0 Kč
Délka: 123 min
ŠPINDL 2

ŠPINDL 2

25.01.2020 17:30

Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu?

Informace
Vstupné: 0 Kč
Délka: 107 min
SNĚŽNÁ MELA (PRO DĚTI)

SNĚŽNÁ MELA (PRO DĚTI)

26.01.2020 15:00

Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen, stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela.

Informace
Vstupné: 0 Kč
Délka: 95 min