ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 31. červenec 2021, svátek má Ignác

Lidový dům v Třinci i proti vládním opatřením otevřel

Kvůli vládním opatřením jsou všechny restaurace zavřeny již nějakou dobu. I přesto v pondělí majitelka Lidového domu Tamara Nastulczyková svůj podnik otevřela. Ve středu ale musela předčasně zavřít, jelikož dorazila policie.

Majitelka podniku, samoživitelka dvou dětí, se s podporou iniciativy Chcípl pes tímto krokem snaží ukázat na likvidační dopad pandemických vládních opatření, jenž trvají od prosince minulého roku. V úterý odpoledne do podniku přijela policie a majitelka musela zavřít. Porušení tohoto vládního opatření předá policie správnímu orgánu, který jí může udělit pokutu až 20 tisíc korun. „Já už nemám co ztratit. Zítra otevřu znovu,“ řekla ve středu v podvečer Nastulczyková a dodala, že se nevzdá a svůj podnik otevře znovu.

Informační portál Fm Deník požádal primátorku Věru Palkovskou o názor k celé záležitosti. "Situace je složitá, věc musí řešit policie a příslušné úřady. Lidsky to chápu, živnostníci to dnes mají těžké. Nezbývá nám, než si přát, ať už je to všechno za námi,“ řekla a v rozhovoru také uvedla, že se jedná o soukromý objekt, jenž žije vlastním životem.

Doufejme, že tato situace brzy pomine a my budeme moct znovu navštívit naše oblíbené podniky, které musí být bohužel momentálně zavřené.

 

Foto zdroj: Facebook archiv Jirka Stuchlík

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím