Dnes je 16. květen 2021, svátek má Přemysl
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
MARDUK
Redakce Třinec.cz - 18. 09. 2015    502    0 Líbil se vám tento článek? 1

Přesně čtvrt století se po světě potloukají švédští antikristi MARDUK a stále neúnavně decimují dlouhé zástupy svých odpůrců i příznivců seversky drsnou a nekompromisně pekelnou muzikou.

Ani v letošním slavnostním roce nezůstali svým 'ovečkám' nic dlužni a již od samotného začátku nového letopočtu drtí jejich chabé tělesné schránky zbrusu novým a jedovatou sírou čpícím opusem Frontschwein, se kterým vyrazí začátkem října na další zběsilou jízdu po Evropě.

Frontschwein: 2015 Europa Part 3 – tak zní název další anabáze po evropských klubech, která tentokrát nezapomene zavítat ani do tuzemských klubových katakomb. Hned druhou zastávkou turné se 9. října 2015 stane dnes již kultovní severomoravský klub Bar-Rock-O v Třinci, aby se následující den 10. října celá eskadra – Marduk rozhodně nehodlají výroční turné absolvovat sami – přesunula do pražského klubu Nová Chmelnice. Jedním z přizvaných tour kolegů se stanou black/deathoví Francouzi SVART CROWN, kteří po lednovém personálním zemětřesení nesložili své ostře nabroušené zbraně, ale naopak vyrazili úspěšně dobýt 'nový svět' po boku legendárních Deicide.

Obohaceni novými zkušenostmi i čerstvou krví v podobě bubeníka Kévina Paradise (Agressor, Melechesh, Krisiun a další) přijedou rozsekat nejen místní fans. I kolébka severského black metalu Norsko zde bude mít své zastoupení, a to v podobě zkušených CREST OF DARKNESS. Na klubových pódiích budou rozsévat především totální zkázu, kterou během 22 let nekompromisně vtiskli do drážek svých šesti studiových počinů, nejnověji pak do letošního EP Evil Messiah. Balkán patří z pohledu extrémní metalové muziky stále spíše mezi exotické končiny, ale zajímaví zástupci tamní scény začínají čím dál více a hlasitěji expandovat do celé Evropy; a spolu s Marduk vyrazí na tour hned dvě mladé, ale o to zajímavější formace. Řečtí BIO-CANCER, kteří spatřili světlo světa před pěti lety, to hrnou především v pěkně naštvaném a agresivně thrashovém duchu, ve kterém jsou cítit jak klasické, tak i novodobé vlivy. Na turné vyrazí obohaceni o nový diskografický zářez Tormenting The Innocent. O dva roky mladší Slovinci CVINGER mají na kontě zatím jen loňský debut The Enthronement Ov Diabolical Souls, ovšem o nesporném talentu svědčí nejen samotná black metalem nasáklá a precizně zahraná muzika, ale i časté výlety mimo domovinu, třeba po boku Melechesh či Keep Of Kalessin, a nově tedy i Marduk. Nechat si ujít tuto ďábelskou jízdu by bylo jistě hříchem, neboť podobně sestavený line-up se u nás jen tak každý den nevidí. A rozhodně byste neměli váhat s nákupem vstupenek v předprodejích, neboť kapacity obou klubů jsou omezené.

Vstupenky jdou zakoupit na portálu vstupenka.net dále pak v Megastore METALSHOP Bystřice, Městské informační centrum Třinec, Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska v Českém Těšíně a samozřejmě že i v MC BarRocko za předprodejní cenu 399,-kč.

Počet vstupenek v předprodeji je omezen.Na místě bude možné zakoupit vstupenky také,ale v minimálním počtu za cenu 470,-kč za kus.Jste všichni zváni.

Kottek Rendolph


TAG
Líbil se vám tento článek? 1

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •