ZAVŘIT

Dnes je 22. leden 2021, svátek má Slavomír

Máte doma starý notebook? Věnujte ho školákům!

Druhá vlna koronaviru zavřela téměř veškeré podniky se službami, kromě obchodů. Bohužel tato opatření se dotkla i škol, kdy se děti musí opět učit distančně, jako tomu bylo na jaře. Některé děti však nemají to štěstí, že by měly doma funkční počítač s mikrofonem a webkamerou, které jsou potřebné pro účast na distanční výuce. 

 

Pokud máte doma starší notebook, nebo i počítač, který už nevyužíváte, můžete ho věnovat školákům, kteří tuto IT techniku nyní nutně potřebují. Komunitní centrum Borek a knihovna Třinec spojili své síly a díky jejich spolupráci a dárcům rozdali již jedenáct potřebných zařízení do rodin, které neměly dostatečné technické vybavení. Děti se díky darování notebooku mohly znovu začít vzdělávat a vykonávat úkoly přes internet. 

 

“Jedním ze smyslů komunitní práce je propojovat lidi, instituce a organizace za účelem řešení místních problémů. Těší nás, že v této době umíme spojit síly a dokážeme držet pospolu,”  uvedl portál Bunkr, o p s.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím