ZAVŘIT

Dnes je 1. březen 2021, svátek má Bedřich

Město Třinec přivítá nové občánky netradičně

Za normálního provozu magistrátu probíhá vítaní občánků dvakrát měsíčně a to od září do června. Bohužel složitá situace kolem koronaviru nedovoluje již několik měsíců pořádat vítání občánků přímo na radnici. Proto pracovnici magistrátu vymysleli netradiční způsob, jak miminka přivítat i v této složité době. Za miminky a jejich rodiči se vydají přímo domů.

„Chceme i v této nelehké době potěšit rodiče a přivítat mezi občany našeho města děťátka, která se narodila v loňském roce, a nebylo možné pro ně uspořádat společné vítání. Proto jsme se rozhodli, že se za nimi vypraví zaměstnanci magistrátu a předají jim pamětní list s mojí gratulací a malým dárkem. Chtěla bych popřát všem novým občánkům šťastné dětství a spoustu krásných chvil prožitých v našem městě,“ uvedla primátorka Věra Palkovská na stránkách města Třinec.

Zaměstnanci magistrátu budou v nadcházejících dnech až do konce března roznášet téměř tři stovky dárkových balíčků pro malé občánky. V případě, že rodiče zaměstnanci úřadu nezastihnou opakovaně na místě bydliště, mohou se obrátit na telefonní číslo 558 306 125 a domluvit se se zaměstnanci na náhradním termínu.

Snad bude rok 2021 lepší a noví občánci se již budou moct vítat tradičně, jako tomu bylo před pandemií koronaviru.

 

 

Foto zdroj: Facebook Statutární město Třinec

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím