Dnes je 13. květen 2021, svátek má Servác
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod Město Třinec přivítá nové občánky netradičně Vytvořit článek
Město Třinec přivítá nové občánky netradičně
Kristýna Homolová (redakce) - 27. 01. 2021    589    0 Líbil se vám tento článek? 0

Za normálního provozu magistrátu probíhá vítaní občánků dvakrát měsíčně a to od září do června. Bohužel složitá situace kolem koronaviru nedovoluje již několik měsíců pořádat vítání občánků přímo na radnici. Proto pracovnici magistrátu vymysleli netradiční způsob, jak miminka přivítat i v této složité době. Za miminky a jejich rodiči se vydají přímo domů.

„Chceme i v této nelehké době potěšit rodiče a přivítat mezi občany našeho města děťátka, která se narodila v loňském roce, a nebylo možné pro ně uspořádat společné vítání. Proto jsme se rozhodli, že se za nimi vypraví zaměstnanci magistrátu a předají jim pamětní list s mojí gratulací a malým dárkem. Chtěla bych popřát všem novým občánkům šťastné dětství a spoustu krásných chvil prožitých v našem městě,“ uvedla primátorka Věra Palkovská na stránkách města Třinec.

Zaměstnanci magistrátu budou v nadcházejících dnech až do konce března roznášet téměř tři stovky dárkových balíčků pro malé občánky. V případě, že rodiče zaměstnanci úřadu nezastihnou opakovaně na místě bydliště, mohou se obrátit na telefonní číslo 558 306 125 a domluvit se se zaměstnanci na náhradním termínu.

Snad bude rok 2021 lepší a noví občánci se již budou moct vítat tradičně, jako tomu bylo před pandemií koronaviru.

 

 

Foto zdroj: Facebook Statutární město Třinec


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •