ZAVŘIT

Dnes je 2. prosinec 2020, svátek má Blanka

Město Třinec zajišťuje nouzové nákupy potravin pro občany

V souvislosti se zhoršující se pandemii koronaviru nabízí město Třinec občanům možnost zprostředkování nákupu volně prodejných léků a potravin.

 

Nabídka se vztahuje pro občany, kteří si z důvodu karantény, nebo onemocnění COVID-19 nemohou sami zajistit nákup. Z důvodu nízké kapacity dobrovolníků je prvně vyžadováno, aby občané města prvně zkusili získat pomoc od svých blízkých, terénních sociálních služeb, popřípadě pomocí nákupu přes internet. Pokud nebude možné využít těchto cest k obstarání si nákupu je možné se obrátit od pondělí do pátek od 8:00 do 13:00 hod na pracovníky oddělení sociální pomoci magistrátu města Třince na tel. 774 749 872. Pracovnice s občany projednají jejich situaci, a dále domluví postup pro zajištění nákupu. S ohledem na bezpečnost dobrovolníků mohou být objednávky zajištěny přes internet. Zájemci o dodávku budou v tomto případě hradit nejen zboží, ale také náklady s jeho dodáním. Všem volajícím zájemcům budou podmínky pomoci podrobně vysvětleny.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím