Dnes je 14. červen 2021, svátek má Roland
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Nemocnice Podlesí dostala na své sály přístroje za 25 miliónů korun Vytvořit článek
Nemocnice Podlesí dostala na své sály přístroje za 25 miliónů korun
Kristýna Homolová (redakce) - 28. 02. 2021    752    0 Líbil se vám tento článek? 0

Nové přístroje ve zrekonstruovaných arytmologických sálech Nemocnice Agel Třinec-Podlesí jsou rychlejší, přesnější a hlavně bezpečnější. Přístroje si pochvalují jak lékaři, tak i samotní pacienti.

Nemocnice dokončila stavební úpravy a pořídila dva nové rentgeny v přepočtu na 25 miliónů korun. Celá tato renovace probíhala ve dvou etapách, s tím, že druhá skončila minulý týden. „Díky stavebním úpravám vzniklo na našem pracovišti také nové pracovní centrum biomedicínských techniků. Tento prostor je využíván rovněž ke studijním a školicím účelům. Umožňuje totiž bezpečné, a přitom přehledné sledování výkonů stážistům a dalším zdravotnickým pracovníkům, kteří se jezdí vzdělávat a školit na různé typy výkonů,“ uvedl na webových stránkách eHutník vedoucí lékař arytmologie Jan Chovančík. Jan Chovančík také dále sdělil, že v nových sálech léčí pacienty, kteří mají poruchu srdečního rytmu.

„Rekonstrukcí jsme zajistili novou etapu života těchto sálů. Jsem rád, že vedení naší společnosti vyslyšelo prosby místních zdravotníků a že zde vzniklo velice moderní, a hlavně bezpečné pracoviště,“ zhodnotil celou situaci předseda představenstva Nemocnice Agel Třinec-Podlesí Radek Neuwirth na stránkách eHutník. Nové přístroje, jež nemocnice Podlesí pořídila během renovace, jsou na mnohem vyšší úrovni, než byly přístroje předešlé. Ty starší byly na sálech více než 15 let. Nové přístroje jsou modernější a s lepšími technologiemi. „Jejich technologická kapacita není dělaná na úkor vyššího ionizačního neboli rentgenového záření, ale naopak, záření je ještě nižší. Přístroje jsou tudíž bezpečnější pro pacienty i pro personál,“ upřesnil na závěr Jan Chovančík. Dále ještě dodal, že zobrazení přístrojů je mnohem lepší a také umožňují vetší možnost variability během postavení rentgenu.

 

Foto zdroj: Facebook Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
  • CARLOS JOHN Avatar
    CARLOS JOHN - před 2 měsíci
    Potřebujete půjčku, nabízíme půjčku s okamžitým online souhlasem, osobní půjčka půjčka společnosti, půjčka na auto, studentská půjčka * Obchodní půjčka, atd ..... dáme od 1 000 do 60 000 000 $. v dolarech nebo eurech naše půjčka přichází s 3% úrokovou sazbou a můžeme poskytnout půjčku kdekoli na světě .... pokud máte zájem kontaktujte přes whatsapp: +256756543536 nebo e-mail: christharmonyloanfund@gmail.com

Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu