ZAVŘIT

Dnes je 24. únor 2021, svátek má Matěj

Opětovný zákaz návštěv v zařízeních pro seniory v Třinci

Z důvodu nepříznivého a stále se zhoršujícího stavu epidemiologické situace zavedly od 8. října 2020 Sociální služby města Třince zákaz návštěv pro zařízení Domov Sosna a Domov Nýdek. Nařízení je platné do odvolání.

 

Zákaz návštěv se nevztahuje pro návštěvy uživatelů v terminálním stadiu a pro návštěvy opatrovníků osob omezených ve svéprávnosti, pro která platí pravidla uvedená na webových stránkách Sociálních služeb.

 

Domov Sosna poskytuje v Třinci zázemí seniorům a lidem se zdravotním postižením, dne 6. září 2020 oslavil čtyřicáté třetí výročí od svého založení. Domov Nýdek, který poskytuje druhý domov potřebným třineckým seniorům, oslavil 5. září 2020 již dvacáté první výročí.

 

„Omlouváme se, ale opětovně, s ohledem na nepříznivý a stále se zhoršující stav epidemiologické situace musíme vyhlásit zákaz návštěv. Nechceme bránit vzájemnému setkávání rodin, ale naším cílem je zajistit maximální ochranu našich seniorů. Zákaz návštěv se nevztahuje pro návštěvy uživatelů v terminálním stadiu a pro návštěvy opatrovníků osob omezených ve svéprávnosti. Tento zákaz bude platit pouze po nezbytnou dobu,“ uvedl na městském webu ředitel SSMT Pavel Pezda.

 

Po dobu zákazu návštěv nabízí Sociální služby města Třince blízkým svých klientů telefonické zprostředkování videohovoru. Pro videokomunikaci je využívána mobilní aplikace WhatsApp a před spojením videohovoru je nutné telefonicky kontaktovat pracovnice zařízení SSMT: Domov Sosna - tel. 732 492 087 (domov se zvláštním režimem), tel. 732 537 134 (domov pro seniory), Domov Nýdek - tel. 739 205 102, 733 139 689.
Zdroj foto: Facebook Statutární město Třinec 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím