Dnes je 13. květen 2021, svátek má Servác
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod ORLmedspol s.r.o má v evidenci více než 20.000 pacientů z Třince a okolí Vytvořit článek
ORLmedspol s.r.o má v evidenci více než 20.000 pacientů z Třince a okolí
ORLmedspol.s.r.o - 07. 01. 2021    686    0 Líbil se vám tento článek? 0

Již od listopadu 2016 funguje odborná  ORL (ušní, nosní, krční) ambulance v nově  zrekonstruované budově ve Starém Třinci ul. 1. Máje  500 pod vedením MUDr. Marcely  Turoňové. Druhou ORL ambulanci, kterou jsme odkoupili po MUDr. Starzykovi, provozujeme od července 2018 v nemocnici Podlesí ve  zkráceném režimu. Historie této praxe  sahá až do roku 1994, kdy byla v srpnu uvedena do  provozu v Karviné,  jako  jedna z prvních, soukromých.

V  evidenci  máme již  více  jak 20 000 pacientů, někteří dodnes přijíždí až z Kaviné a  to nás  moc  těší, přestože dnes již jsme zde především pro pacienty z Třince a širokého okolí. Provádíme běžná ORL vyšetření pro dospělé i děti, endoskopická  vyšetření, vyšetření sluchu (tympanometrie, audiometrie), vstupní, výstupní a preventivní prohlídky zaměstnanců. Tyto prohlídky ve spolupráci s firmami Eneza, Tri-Treg, Barosz, Třinecké železárny, Energetika, Slévárny, Vesiuvis a další.

Spolupracujeme úzce s OCHP (oddělení  chorob z povolání) a kardiologickým oddělením nemocnice AGEL-Třinec Podlesí. Dále drobné chirurgické výkony, léčbu krvácivých stavů, pomocná laboratorní vyšetření (odběry), vyšetření pro účely sportovní, zájmové, pro řidičský a zbrojní průkaz apod. Aplikujeme naušnice nastřelením a aktuálně provádíme i antigenní testy na Covid 19 přímo v ordinaci, hrazené zdravotní pojišťovnou. Ošetřujeme i cizince a nepojištěné za přímou úhradu.

Náš  tým je velmi zkušený, milý, sehraný. Těšíme se  na vaši návštěvu, objednání je možné i telefonicky. Třinec centrum, tel: 596338158, Podlesí: 558304905.

MUDr. Marcela Turoňová
www.orlmed.cz


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •