ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 1. srpen 2021, svátek má Oskar

Ostravské letiště chystá na letní sezónu několik novinek

Letní období se pomalu blíží a všechna letiště se na něj připravují. Výjimkou není ani ostravské letiště Leoše Janáčka, jenž se připravuje na letní letecký řad s několika novinkami.

"Už 30. března se vrací na svou obvyklou trasu mezi Ostravou a Londýnem letecká společnost Ryanair se 2 lety týdně. Novinkou je letecká linka do ukrajinského Kyjeva, kterou zahájí letecká společnost SkyUp Airlines 26. dubna. Lety budou provozovány s 3týdenní frekvencí," uvedla v rozhovoru na stránkách Fm deník ve čtvrtek mluvčí letiště Kateřina Pustějovská. Cestující budou také moci nadále využívat letecké spoje do celé Evropy, Severní Ameriky a Asie s přestupem ve Varšavě.

"Předpokládáme také prodloužení provozu vnitrostátní linky do Prahy. Cestující nepřijdou ani o své oblíbené letní destinace, které budou letecky dostupné z ostravského letiště," pokračuje Pustějovská v rozhovoru na Fm deník a dodává, že je vysoký zájem o letní dovolené.

Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava, uvedl, že chystají další novinky, které budou postupně představovat na sociálních stránkách letiště. "S očekávaným zklidněním epidemiologické situace nabídneme spolu s leteckými společnostmi širokou nabídku letních destinací. Těšíme se na návrat našich cestujících, pro maximum jejich bezpečí i příjemný pobyt na ostravském letišti jsme již v loňském roce zavedli ochranná opatření k minimalizaci šíření virů," uvedl dále Bujnovský na stránkách Fm deník.

Z Letiště Ostrava budou pro cestující k dispozici lety například do Řecka (Rhodos, Korfu, Zakyntos a další), na španělskou Mallorcu, do Bulharska, Egyptu nebo Turecka. Letiště rovněž vyjednává další destinace v Chorvatsku a Černé Hoře.

 

Foto zdroj: Facebook archív Letiště Ostrava

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím