Podpořte organizaci MEDICA Třinec

Sdílet článek:

Momentálně na webu probíhá ČSOB sbírka na činnosti projektů. Nejúspěšnější projekt získá 50 000 Kč. Čím více finanční podpory dostane projekt od veřejnosti, tím vyšší dar získá od ČSOB. Snaží se tak podpořit různé dobročinné projekty, kterým jakékoliv příspěvky mohou zjednodušit činnost.

 

Co je vlastně Medica?

Mobilní hospic Medica, zdravotní péče s. r. o, poskytuje zdravotní podporu terminálně nemocným pacientům a jejich rodinám v prostředí vlastních domovů. Zdravotní péče je poskytována kvalifikovaným personálem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Péče, která je poskytnuta zdravotním lékařem je plně hrazena pojišťovnou. Většina lidí by rádo umřelo v prostředí svého domova, nikdo nechce umírat na nemocničním lůžku napojen na hadičky a být sám. Medica ovšem nezajišťuje pouze zdravotnickou péči, ale snaží se vyjít vstříc posledním přáním a plnit je těm, kteří již toho nejsou sami schopni. Na Třinecku Medica poskytuje paliativní péči už 15 let.

 

Pokud tedy máte možnost, přispějte na dobrou věc. Pomůžete tak získat významnou částku na její provoz. ZDE můžete přispět a dozvědět se více o projektu.

 

20. 06. 2020 • 20:01
Sdílet článek:
Komentáře
  • SUSAN BENSON Avatar
    SUSAN BENSON - před 2 měsíci
    Dobrý den, potřebujete finanční podporu? Potřebuješ půjčku? Jsem Susan Benson ze Sunshine Financial Group. Jsem věřitel a také finanční poradce. Poskytujeme všechny druhy úvěrových služeb (osobní půjčka, obchodní půjčka, hypoteční úvěr a mnoho dalších). Poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé půjčky, zajištěné i nezajištěné půjčky za dostupnou úrokovou sazbu 3% ročně. Pro více informací o našich službách nám můžete napsat jen mailem: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com nebo nám napište přímo na WhatsApp nebo Telegram na: +447903159998 a okamžitě dostanete odpověď. Jsme komplexní společnost poskytující finanční služby a zavázali jsme se vám pomoci zlepšit vaše dlouhodobé a krátkodobé finanční cíle, protože vaše finanční stabilita je naším konečným cílem. Vzhledem k tomu, co se děje po celém světě, mnoho lidí čelí předčasným finančním výzvám, pro některé z nich je z některých důvodů obtížné získat půjčku od místních bank nebo jiných finančních institucí. Můžeme vám pomoci s řešením vašich finančních problémů, stačí napsat do mé firmy a pomůžeme vám s půjčením. Pomohli jsme mnoha jednotlivcům a organizacím, které čelí finančním potížím po celém světě. Když se u nás ucházíte, žádáte u důvěryhodné společnosti, která se stará o vaše finanční potřeby, naší nejvyšší prioritou je vaše finanční stabilita. Chcete-li získat další informace o naší nabídce úvěru, laskavě nám pošlete žádost o úvěr prostřednictvím: E-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) NEBO; WhatsApp: +447903159998 Můžete nám napsat kdykoli a kdekoli. 2020 © ️Všechna práva vyhrazena

Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se