ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 31. červenec 2021, svátek má Ignác

Řekni NE drogám již posedmé v Třinci

10. 10. 2020 • 9:50

Dne 2.října se již posedmé v osmých třídách základních škol v Třinci uskutečnila série přednášek s protidrogovou tématikou. Tyto přednášky tradičně organizuje, ve spolupráci s organizací Řekni NE drogám – Řekni ANO životu, třinecká radnice.

Přednášky jsou pro školy i žáky zcela bezplatné, jejich realizaci plně hradí město Třinec z vlastních zdrojů, kdy vychází z Cíle 1.: Podpora volnočasových a vzdělávacích aktivit a programů, který je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Třince na období 2018 – 2022.

Letos se těchto přednášek zúčastnilo přes sto žáků osmých tříd základních škol v Třinci. Lektoři organizace Řekni NE drogám – Řekni ANO životu žákům přednesli fakta o drogách, jejich účincích a následcích užívání. Zároveň děti, učitelé a výchovní poradci dostali sady brožur a letáků, které popisují jednotlivé drogy s důrazem na rizika a nebezpečí. Děti následně měly možnost vyplnit dotazníky vyhodnocující jejich vnímání drogové problematiky a také v něm hodnotily, nakolik pro ně byla přednáška přínosná, poutavá a potřebná.

Další informace o organizaci Řekni NE drogám – Řekni ANO životu a jejich aktivitách naleznete na webu: https://www.rekninedrogam.cz/ nebo na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/rekninedrogam.


zdroj foto: https://www.facebook.com/rekninedrogam

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím