ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 1. srpen 2021, svátek má Oskar

Rychlé zprávy

17. 08. 2020 - Ministr zdravotnictví oznámil, že od 1. září bude v Česku opět povinností nošení roušek ve veřejných prostorech. Především se to týká obchodních center, obchodů, pošty či veřejné dopravy.
03. 08. 2020 - Školákům začal 3.8. oblíbený cyklus akcí Prázdnin v Třinci. Různorodé sportovní, poznávací a naučná dobrodružství čeká školáky základních škol. Program s pravidly a přihlašovacím formulářem najdete na stránkách prazdniny.trinecko.cz.
20. 07. 2020 - V návaznosti na zhoršenou epidemiologickou situaci bylo vydána mimořádná opatření a omezení pro celý Moravskoslezský kraj. Moravskoslezský kraj proto žádá všechny obyvatele o pochopení a disciplínu při dodržování podmínek těchto mimořádných opatření.
07. 07. 2020 - Na základě potřeby testování na koronavirus vyjednal hejtman kraje rozšíření provozu některých odběrových míst. Navýšení kapacity zejména nemocnicemi zřizovanými z Moravskoslezského kraje. Možnost testování i pro samoplátce ve vyhrazené termíny.
24. 04. 2020 - Spustili jsme nový web regionálního informačního serveru Trinec.cz! Prosíme o trpělivost, jednotlivé sekce začínají fungovat postupně.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím