Dnes je 14. červen 2021, svátek má Roland
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Šok pro HC Oceláři Třinec. Skončil jeden ze strůjců mistrovského titulu Vytvořit článek
Šok pro HC Oceláři Třinec. Skončil jeden ze strůjců mistrovského titulu
Kristýna Homolová (redakce) - 05. 01. 2021    739    0 Líbil se vám tento článek? 0

Guntis Galvinš opustil z rodinných důvodů tým HC Oceláři Třinec. Na Nový rok byl již se svou rodinou, jestli sezónu někde dohraje není ještě jisté.

Galvinš se rozloučil s Třincem po necelých třech sezónách. V té první se podepsal pod výhrou mistrovského titulu. Během první play off byl nejvíce užitečný zejména ve hrách 5 na 5. Když byl Guntis na ledě, Oceláři prakticky nedostávali žádné góly. „Na Oceláře budu vzpomínat jenom v dobrém, budou mi chybět lidi a spoluhráči. Zažil jsem tady nejlepší časy své kariéry. Moc děkuji fanouškům za veškerou podporu!“ řekl Galvinš na rozloučenou.

„Guntisovi musím poděkovat za odvedenou práci. Smlouvu jsme ukončili v přátelském duchu vzájemnou dohodou. Před dvěma lety naskočil do rozjetého vlaku a výraznou měrou se podílel na posledním titulu. Věřím, že právě na tenhle krásný zážitek budeme společně vzpomínat,“ řekl pro HC Oceláři sportovní ředitel Jan Peterek.

V aktuální sezóně odehrál Gustin Galvinš 21 utkání. Jedenkrát dal gól a na další dva přihrával.

Oceláři si stále drží první místo v extraligové tabulce s 57 body. V pátek 8.1.2021 Třinec odehraje zápas s Pardubicemi. Doufáme, že se Ocelářům bude dařit a připíšou si další tři body do vedoucí pozice v tabulce.

 

 

Foto zdroj: Archiv HC Oceláři Třinec


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu