ZAVŘIT

Dnes je 24. leden 2021, svátek má Milena

Tetování, aneb zdobení těla v moderní době

Pod pojmem tetování, si mnozí z vás představí starého potetovaného kriminálníka :-) Tento stereotyp je však v dnešní době již téměř zcela vyvrácen. Ano před takovými 30ti a více lety, bylo tetování zcela jistě záležitostí úzkého okruhu lidí, které obvykle spojovaly různé, v té době často nelegální aktivity.

V posledních letech se ovšem přístup k tetování razantně změnil. Stalo se výrazovým prostředkem. Také prostředkem ke zkrášlování těla a obličeje, jako je permanentní makeup. Bylo povýšeno mezi formy umění. Při čemž i ten největší skeptik, při pohledu na opravdu vyšperkované umělecké dílo na lidské pokožce, jistě alespoň ocení provedení.

Ovšem jak už to tak bývá, každá mince má dvě strany, tak došlo nejen k povýšení, ale mnohdy také zároveň k úpadku kvality tetování,z důvodu velkého množství amatérů v tomto oboru, díky snadné dostupnosti levných pomůcek pro tetování. Z většiny jsou to ale lidé, kteří jdou pouze za snadnou vidinou přivýdělku a nehledí už tolik na kvalitu provedení a zdravotní specifika.

Je ale na každém, jakou formu vytvoření svého tetování zvolí. Platí tady však jedno jednoduché pravidlo, "Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci."  Jelikož návštěvy amatérských studií, obvykle nedopadají příliš dobře, často poté člověk vyhledává oficiální studio, které mu tetování opraví nebo předělá. Ale tímpádem ve výsledku zaplatí několikrát tolik, než původně zamýšlel...

Oficiální studia si sice nechají za svou práci zaplatit určitou sumu, zárukou je Vám však kvalitní tetování, vykonané v stoprocentně hygienickém prostředí, s patřičným poučením o péči. Tetování, které vám nepoškodí pokožku více než musí a máte i větší jistotu přesného provedení vašeho individuálního požadavku.Tetování máte také se zárukou na opravu drobných vad, občas vznikajících při hojícím procesu. Můžete si ihned v salonu zakoupit také  kvalitní přírodní prostředky pro péči o čerstvé tetování.

Tatéři ve studiích podléhají přísným požadavkům hygieny pracovního prostředí, mají za sebou dlouhé měsíce školení, než vůbec dostanou certifikaci a oprávnění pro porušování integrity lidské pokožky. Dobré tetovací studio vám na dotaz vždy s ochotou ukáže potřebné certifikace a živnostenské oprávnění. Používá to nejkvalitnější vybavení a pravidelně se proškoluje v nových moderních technikách tvorby. 

Naše studio nabízí tvorbu černobílého i barevného tetování. Dále nabízí také covery, aneb předělávky starších či nepovedených tetování. V naší nabídce naleznete také permanentní makeup: tetování obočí, metodou Nano vláskovaní a pudru. Také tetujeme oční linky. Pomůžeme Vám k vytvoření obrázků, které budete dlouho a s hrdostí nosit na svém těle. Přeci je to jen do konce života :-)

 

Vaše Věrka Zdráhal Szotkowská - Blackbutterflytattoo

Studio DoubleM- Koperníkova 863, Třinec (Terasa)

 

 

Zdroj úvodního obrázku Inked Mag.

 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím