ZAVŘIT

Dnes je 23. duben 2021, svátek má Vojtěch

Třinecké kino Kosmos má i přes své uzavření stále co nabídnout

Kvůli koronavirovým opatřením je kino Kosmos už více než čtvrt roku zavřené. Zaměstnanci však přišli se skvělým nápadem, jak kino dostat do chodu, aby neusnulo koronavirovým spánkem.

Díky nové nabídce můžete mít celý kinosál jen pro sebe. Tímto dárkem můžete potěšit svou rodinu, kolegy a nebo také svou drahou polovičku. Budete mít k dispozici celý kinosál a také 11 metrové plátno, kde budete moci promítat své cestovatelské nebo vzpomínkové fotografie nebo uspořádat herní zážitek. Toto všechno budete moci uspořádat, až vládní opatření dovolí otevřít kulturní budovy, včetně kin.

Kino Kosmos určitě neusíná na vavřínech. Na podzim zrealizovalo svou první virtuální výstavu fotografií, před vánočními svátky zase nabídlo dárkové poukazy ke koupi online nebo také otevřelo novou pokladnu. Zaměstnanci kina se ze všeho nejvíc těší na své diváky a návštěvníky, jenž budou moci v kinosále uspořádat firemní akci nebo rodinnou sešlost. Doufejme, že se situace co nejdříve zlepší a budeme se moct do kina znovu podívat.

 

Foto zdroj: Kristýna Homolová

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím