ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 1. srpen 2021, svátek má Oskar

V galerii na radnici vystavují děti vernisáž s názvem SELFINA

Na chodbách Magistrátu města Třinec jsou nyní vyvěšeny obrazy žáků výtvarného oboru Základní umělecké školy v Třinci. Tato výstava zahrnuje práce nejmenších žáků a studentů druhého stupně ZUŠ.

Celá výstava nese název SELFINA. Výstavu pod vedením pedagožky zorganizovaly a uspořádaly tři děti - šestiletá Anna Jánošíková, sedmiletý Tobiáš Malík a osmiletý Jan Herman. Ve vernisáži také prezentují svá díla žáci a studenti Základní umělecké školy Třinec vedeni Beátou Martinkovou. „Selfie je fenomén, který se dostává k lidem všech věkových skupin a z velké části ovlivňuje sebehodnocení a náhled na sebe,“ uvedla v rozhovoru pro eHutník Beáta Martinková. Dále také uvedla, že selfie je všudypřítomné a stalo se pro nás skoro každodenní záležitostí.

Vernisáž se však konala ve velmi skromné atmosféře, kvůli platným vládním opatřením. Avšak tři děti, neboli autoři, zde nemohli chybět. Jejich první výstava v nich probudila skvělé pocity, a doufají, že si podobnou akci brzy zopakují. Výstava zde bude vyvěšena po dobu 2 měsíců.

Primátorka města Třinec Věra Palkovská je s výstavou velmi spokojena. Slíbila také, že tento rok plánují další výstavy, jenž by mohly zdobit chodby magistrátu.

 

Foto zdroj: Facebook Statutární město Třinec

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím