ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 31. červenec 2021, svátek má Ignác

Vánoční speciál: darujte blízkým možnost odpočinku a zdravého životního stylu

20. 12. 2020 • 6:43

V předposledním díle našeho Vánočního speciálu se budeme věnovat tipům na dárky, které přinášejí obdarovaným možnost nechat se hýčkat a udělat něco pro zdraví.

 

Každý občas touží po tom, aby si mohl dopřát den, kdy nebude muset nic dělat a bude si užívat rozmazlování. Ideálním dárkem v tomto případě mohou být dárkové poukazy do různých wellness center a saun.

 

Tyto dárky nabízí hned několik institucí na třinecku. V Relax Centru Třinec je v nabídce několik druhů dárkových poukazů. Pořídit zde můžete multifunkční karty na čerpání veškerých služeb Relax Centra, poukázku na degustační menu pro dva, masáže a zábaly, permanentky do fitness nebo poukaz na služby výživového poradce. Kompletní nabídka včetně ceníku je na webu a Facebooku Relax Centra. Ve Vitality Slezsko ve Vendryni můžete pořídit dárkové balíčky Beauty Day na manikúru a pedikúru nebo fyzioterapii, ale také dárkové karty pro čerpání v celém areálu včetně sportovišť. Na své si tak přijdou i sportovci. Celá nabídka je opět na webu a sociálních sítích Vitality Slezsko. V neposlední řadě nesmíme opomenout STARS Třinec, kde kromě poukazů do sauny, na krytý bazén nebo do posilovny je k zakoupení i elektronická peněženka. Peněženkou lze hradit veškeré vstupy do všech částí areálu a je možné ji využít také jako platební kartu na koupališti, kde s ní uhradíte nákupy občerstvení nebo zapůjčení sportovního vybavení.

 

Člověk ale není zdráv jen pohybem a péčí o své tělo, ale i tím, co jí. Pro tuto možnost jsou tu Foodboxes. Malá firma, kterou založila Marie Nieborasová z Třince. Marie má ráda zdravý životní styl a chutné jídlo. Rozhodla se proto tyto své dvě vášně spojit, a tak vznikly Foodboxes. Jídla v krabičkách, která jsou zdravá, pestrá a hlavně velice chutná. I Foodboxes nabízí dárkové poukazy. Poukázkou nedarujete jen zdravé a chutné jídlo pro každý den, ale také kus zdraví a času. “Díky Foodboxes se totiž budete cítit lépe a nebudete muset trávit desítky hodin u sporáku. Poukázku si jednoduše můžete objednat přes naše Facebookové stránky, či na emailu mnieborasova@gmail.com nebo také na tel čísle 776004208, poté vám ji buď doručíme nebo pošleme emailem.“ říká Marie. Více informací o Foodboxes naleznete zde.

 

Tím pravým dárkem nemusí být jen zakoupené poukazy. Své blízké můžete potěšit i vlastnoručně vyrobeným voucherem na hýčkání právě od Vás, který by mohl být pomyslnou trefou do černého.Zdroj foto: Facebook Vitality Slezsko, Relex Centrum Třinec, Foodboxes a Pixabay

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím